Nosaki savu Maiju horoskopu Kontakti, publikācijas, video Dienas Horoskops Karma Zāles ikdienai Dzīves skolotāji
Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!
 

 


Astroloģija, astroloģiskā karte jeb karma!

Astroloģijas bez šaubām ietekmē cilvēku gan kā indivīdu, gan kā grupu, tautu utt. Valstu specdienestos bija astrologu grupas, kas konsultēja, kad un kā labāk rīkoties, lai ietekmētu cilvēku masas un panāktu sev vēlamo rezultātu. 
Katram cilvēkam dzīves laikā ir lietas, kuras ir jāsaprot un jāiemācās. Tās ir ierakstītas zvaigznēs un mēs to saucam vienā vārdā - astroloģija. Tādēļ karma=astroloģiskā karte. Zinam, ka no karmas mums neizbēgt, tādēļ ir divi ceļi kā apgūt karmiskās mācības:
1) Mācoties, domājot un saprotot labprātīgi,
2) Dzīves skola mūs mācīs un liks saprast.
Saprotot mācības, kuras karmiski ir ieliktas, cilvēks no tās ietekmes atbrīvojas vai nu pilnībā, vai daļēji. Piemēram, pēc karmas Tev ir jākļūst slimam, lai kaut ko saprastu, bet saprotot to ātrāk, Tev vairs nebūs jāslimo vai arī tas būs vieglākā formā.
Cilvēkam ir jābūt mērķiem, kuri sakrīt ar viņa karmisko būtību, pretējā gadījumā augstāki spēki "nocels" no dzīves ceļa. Uz zemes bezcerīgus cilvēkus, kuriem vairs nav uzdevumi un nevar mācīties, netur. 

Cilvēku, kā indivīdu sevišķi ietekmē divu planētu cikli - venēras un mēness. Savukārt cilvēkus kā grupu, sociumu ietekmē arī Merkūrs un Saturns.
 
Maiju kalendārs parāda saules ietekmi uz cilvēku un procesiem uz zemes. Saule bez šaubām ir mūsu sistēmas lielākā planēta. Zinot saules ciklu, mēz zināsim kā dzīvot, mācīties, veidot attiecības, saprast un uztvert procesus sevī un apkārt. Tas palīdz saprast sen zināmu patiesību - Visam savs laiks! 
Augiem vai dzīvniekiem ir jāgaida īstais laiks, lai augtu, vairotos utt. Pretējā gadījumā nekas nesanāks - rudenī izdīgusi zāle ziemā visdrīzāk nosals!
 

 

Astroloģija Maiju (tolteku) tradīcijā!

 

Tolteki – Atlantīdas magu garīgie pēcteči, kuru zināšanas pateicoties Maijiem ir nonākušas līdz mūsdienām. Maģiskās tradīcijas turpinātāji mūsdienās. Šīs tradīcijas praktiskie aspekti detalizēti aprakstīti Teuna Mareza, Karlosa Kastanedas un viņu sekotāju darbos.


Citi raksti:

 Astroloģija un astroloģiskā realitāte!


 Zodiaks, zodiaka un tā zīmju ietekme!

 Liktenis un cilvēka sūtība!


 Saules sistēmas planētas, Planētu ietekme!

 Kosmoss, kosmosa alķīmija! Visums!

 Patiesība par Maiju pareģojumiem 2012 gadam!Simbolu noslēpumi: Lielvārdes josta!  Rūnas - Dievu numeraloģija!  Auseklis!  Brīvības piemineklis - Milda!